Бондарчук Олександр Дмитрович – Spinex
+
spinex.vin@gmail.com Як дістатись
Онлайн консультація
Пн-Пт 8:00-20:00
Cб 8:00-16:00

Наші спеціалісти

Бондарчук Олександр Дмитрович

Отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцентр кафедри ЛОР-хвороб ВНМУ ім. М.І.Пирогова
2003 рік
Закінчив Вінницький національний медичний університет.
З 2005 року по теперішній час
Працює лікарем – ординатором ВНМУ ім. М.І. Пирогова ЛОР-відділення.
З 2010 по 2016 роки
Працює асистентом кафедри оториноларингологічних хвороб Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова.
З 2016 року і по теперішній час
працює доцентом кафедри ЛОР-хвороб.
З 2020 року
Працює у медичному центрі Spinex.

Освіта

В 1997 закінчив медичну школу – ліцей №7 і поступив по співбесіді у Вінницький національний медичний університет, який закінчив в 2003 році.
Пройшов інтернатуру по оториноларингології на базі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова в 2005 р.
Рішенням вченої ради від 20.01.2006 року на підставі захисту магістерської наукової роботи Бондарчуку О.Д. було присвоєно кваліфікаційний ступінь магістра медицини з відзнакою з спеціальності 14.01.19 – оториноларингологія.
На конкурсній основі в 2005 році вступив в клінічну ординатуру по оториноларингології, яку в 2007 році закінчив.

Наукова діяльність

У 2010 році захистив кандидатську дисертацію за темою: «Обгрунтування діагностичних підходів у виборі методу лікування хворих на хронічний тонзилліт у поєднанні з хронічними захворюваннями суглобів і нирок», і отримав звання кандидата медичних наук.
В 2017 році пройшов РПК та запланував докторську дисертацію на тему:
«Розробка нових підходів та створення сучасної концепції хірургічного лікування травм лобної кістки».
Має більше 100 наукових публікацій у вітчизняних та закордонних журналах які включені до наукометричних баз Scopus, або Web of Science, 5 патентів на корисну модель, 3 патенти на винахід.

Стажування, конференції, семінари

Протягом всього часу після закінчення університету приймає участь у безперервному навчанні лікарів, за останні три роки :

– Участь в традиційній науково-практичній конференції Вінницького обласного наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів за темою: «Сучасні підходи до діагностики та лікування пухлинних процесів ЛОР–органів» в дистанційному форматі м. Вінниця Україна. 15.12. 2020 р. 

– “Впровадження новітніх технологій діагностики та лікування поширених захворювань в практиці педіатра, алерголога, та сімейного лікаря” 19.02.2021 в дистанційному форматі 

– Академія отоларингології ЄВРОЛОР, регіональна конференція «Клінічні випадки в отоларингології. Практика ведення пацієнтів», участь в програмі оволодіння практичними хірургічного лікування, діагностики та профілактики захворювань ЛОР-органів. М. Львів (Україна) 25 лютого 2021р.

– ХІІІ з’їзду оториноларингологів україни м. Одеса 19-22 вересня 2021 р. 

За результатами конференцій опубліковані тези, та виконана доповідь: “Особливості хірургічної тактики при травмах фронто-базальної локалізації та суміжних ділянок в гострому періоді”, “Клініко-імунологічні та еспериментальні дослідження гуморальних чинників запалення та регенерації у хворих при травмах фронто-базальної ділянки”.

– проходження курсів підвищення кваліфікації викладачів №156 від 31.05.2019; підвищення кваліфікації лікаря ТУ «Актуальні питання в отоларингології» 02.11-16.11.2020; отримання сертифікату лікаря-спеціаліста з дитячої отоларингології 25.05.2020 №05551. 

Напрями діяльності в SPINEX

ЛОР хірургія – весь спектр хірургічних втручань: ринохірургія, ендоскопічні операції на приносових синусах, ото-хірургія, ото-пластика, операції по видаленню доброякісних новоутворень глотки та гортані, операції на лімфо- глотковому кільці та ін..

Всі лікарі

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов’язково передзвонимо Вам
протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі
Якщо ви бажаєте самостійно здійснити запис
до конкретного спеціаліста переходьте за посиланням