Стаціонар | Spinex
+
spinex.vin@gmail.com Як дістатись
Онлайн консультація
Пн-Пт 8:00-20:00
Cб 8:00-16:00

Стаціонар

У медичному центрі SPINEX функціонує повноцінний стаціонар. Можливе лікування як в режимі денного стаціонару так і цілодобове перебування у клініці. Тут зручно проходити курс реабілітації після перенесених операцій, хвороб або травм. Також передбачено все необхідне для людей з обмеженими можливостями.

У стаціонарі медичної клініки SPINEX особливу увагу приділено дотриманню міжнародних стандартів санітарно-гігієнічних норм: своєчасне прибирання приміщень, обробка обладнання із застосуванням сучасних нетоксичних дезінфікуючих засобів, своєчасна зміна білизни, очищення повітря за допомогою новітніх високотехнологічних систем фільтрації, регулярна обробка рук медперсоналу.

Стаціонар клініки SPINEX забезпечить Вам:

Комфорт та доступність

Перебування у комфортних затишних двомісних палатах. В кожній палаті передбачено автономну систему опалення та кондиціонування. Всі палати оснащені функціональними ліжками, телевізором, Wi-Fi та іншими необхідними зручностями. У стаціонарному відділенні передбачено все необхідне для людей з обмеженими можливостями.

Цілодобова турбота

Всі пацієнти перебувають під наглядом лікуючого та чергового лікаря. Всі спальні місця обладнані спеціальною кнопкою виклику медперсоналу. Про вас подбають і нададуть допомогу в будь-який необхідний для вас час.

Суміжні консультації

Перебуваючи в денному стаціонарі, ви можете отримати: консультації лікарів суміжних спеціальностей, необхідне медикаментозне лікування, фізіотерапевтичні процедури та рабілітацію.

Харчування

Збалансоване триразове харчування, яке призначається лікарем залежно від виду проведеної операції і стану пацієнта. Можливість вибору дієтичного та вегетаріанського меню. Широке меню задовольнить запити навіть самих вимогливих пацієнтів.

Санітарний контроль

У денному стаціонарі особливу увагу приділено дотриманню всіх стандартів санітарно-гігієнічних заходів: своєчасне прибирання приміщень і обробка обладнання із застосуванням сучасних нетоксичних дезінфікуючих засобів.

Доступна діагностика

У відділенні денного стаціонару медичної клініки пацієнтові доступний широкий спектр діагностичних обстежень (ЕКГ, ультразукове діагностика, лабораторні дослідження, рентген дослідження.)

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Icon

Обрати дату та час візиту

Відправляючи запит ви погоджуєтесь на обробку персональних данних