Поліклініка | Spinex
+
spinex.vin@gmail.com Як дістатись
Онлайн консультація
Пн-Пт 8:00-20:00
Cб 8:00-16:00

Поліклініка

Поліклініка – важлива складова медичної структури. Основне завдання нашої поліклініки – забезпечити замкнутий цикл швидкої, комфортної і точної діагностики захворювань. Спланувати і провести ефективне лікування в рамках сучасних міжнародних стандартів. При необхідності, організувати проведення оперативних втручань з післяопераційним лікуванням наших пацієнтів.

Поліклініка центру сучасної хірургії SPINEX реалізує ці завдання наступним чином:

Комфорт

Поліклініка центру сучасної хірургії Spinex це зручні сучасні кабінети для консультацій, нове діагностичне обладнання, використання тільки одноразових витратних матеріалів, сучасний дизайн, комфортна зона очікування, турботливий та чемний персонал.

Напрямки

Діагностика, лікування та профілактика захворювань в усіх напрямках травматології, ортопедії, нейрохірургії, неврології, пластичної хірургії. Для забезпечення повного циклу лікування в поліклініці також приймають терапевт, лікар з лікувальної фізкультури та спортивної та медицини , фізичний терапевт, лікар функціональної діагностики.

Діагностика

Діагностичне відділення клініки SPINEX передбачає:
– Надсучасний автоматизований цифровий рентгенапарат, що дозволяє виконувати рентгенологічні обстеження з високою роздільною здатністю.
– Високотехнологічний УЗД апарат з усіма необхідними датчиками та режимами для виявлення різноманітної патології внутрішніх органів.
– Складний автоматизований комплекс для лабораторної діагностики біологічних рідин організму.

Високий рівень обслуговування

У центрі сучасної хірургії Spinex передбачений зручний графік прийому спеціалістів. За допомогою попереднього запису, в центрі немає черг. Записатись на прийом можна через контакт-центр у робочий час або цілодобово скориставшись спеціальною формою on-line запису на нашому сайті.
У контакт-центрі дадуть відповідь на всі ваші питання щодо режиму роботи і переліку послуг, розкажуть про поточні акції і діючі знижки.

Професіоналізм

В поліклініці центру сучасної хірургії Spinex приймають провідні спеціалісти України. Це заслужені лікарі, професори, доктори та кандидати медичних наук, спеціалісти з багаторічним досвідом роботи.

Амбулаторна хірургія

Амбулаторна хірургія гарантує якісне лікування, без загального наркозу і тривалого періоду госпіталізації. Після проведення будь-якої процедури амбулаторно, пацієнт може відправитися додому і з’являється на консультацію до хірурга за призначеним розкладом.

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Icon

Обрати дату та час візиту

Відправляючи запит ви погоджуєтесь на обробку персональних данних