Операційний блок | Spinex
+
spinex.vin@gmail.com Як дістатись
Онлайн консультація
Пн-Пт 8:00-20:00
Cб 8:00-16:00

Операційний блок

Гордість клініки SPINEX – операційний блок. Він представлений двома сучасними операційними залами, які побудовані за типовим європейським проектом з дотриманням всіх необхідних санітарно-гігієнічних, протипожежних, технічних і інших вимог.

Оснащені обладнанням провідних фірм, які зарекомендували себе як найточніші та найкращі виробники світу. Все це було зроблено для забезпечення абсолютного комфорту та надання якісної допомоги пацієнту з метою досягнення максимального ефекту від лікування в короткі строки.

У центрі сучасної хірургії SPINEX проводиться автоматична мийка хірургічних інструментів. Дезінфекція та стерилізація інструментарію проводиться у вакуумному автоклаві або плазмовому стерилізаторі за суворими протоколам санітарних стандартів, що гарантує абсолютну стерильність і, отже, безпеку для пацієнта.

В операційному блоці операції проводять досвідчені лікарі медичного центру SPINEX, які регулярно проходять стажування у кращих клініках США,Європи та України. Команда медичних сестер, що підтримує життєдіяльність операційного блоку, мають вищу кваліфікаційну категорію і великий практичний досвід.

Всі наші пацієнти після оперативних втручань,в залежності від рівня їх складності та тривалості, деякий час знаходяться у відділенні інтенсивної терапії. Де під наглядом досвідчених анестезіологів та терапевтів перебувають до повного відновлення.

Тільки переконавшись у повній стабільності пацієнтів, ми переводимо їх в стаціонарне відділення для продовження відновної терапії та реабілітації.

Операційний блок клініки Spinex - втілення сучасної та безпечної хірургії

Обладнання від світових виробників

Операційний мікроскоп фірми Leica. Операційні ендоскопи Storz та R.Wolf. Апарат для інтраопераційного рентгенконтролю Siemens. Апарат для нейромоніторингу під час операції фірми Medtronic. Ультразвуковий дезінтегратор Sonoca. Операційні безтіньові лампи з системою наведення фокусу. Мікроінструментарій фірм Aesculap, Codman, Medicon, бінокулярні лупи Surgitel.

“Чисті” приміщення

Всі приміщення операційного блоку виконані з конструктивних елементів «чистих» приміщень – це означає, що всі матеріали стін, стелі, підлоги і дверей мають антибактеріальне покриття, що забезпечує максимальну стерильність, і, як результат, посилює безпеку для пацієнта.

Ламінарні потоки повітря

Операційні зали оснащені системою вентиляції з подачею повітря ламінарним потоком. Це означає, що зона роботи хірургів накривається потоком стерильного повітря з суворою направленістю циркуляції зі стелі до підлоги з подальшим виведенням з операційної. Вся ця система створює «стерильну зону» та гарантує динамічну підтримку стерильності в зоні роботи хірургів протягом всієї операції.

Система освітлення

Система освітлення операційного поля побудована таким чином, що створює ідеальні умови для видимості і комфорту під час роботи хірургів. Сучасні безтіньові освітлювачі не нагріваються і забезпечують краще сприйняття операційного поля хірургами з реалістичним відображенням кольорової гами тканин, що є вкрай важливим фактором для ефективності і безпечності операції.

Анестезіологічний комплекс

Кожен операційний зал оснащений сучасним анестезіологічним комплексом з системою контролю життєво важливих показників організму. Це дозволяє проводити різні види анестезій та операції будь-якого ступеня складності.

Санітарний контроль

У центрі розділено шляхи потрапляння пацієнта та медперсоналу до операційної зали. Персонал, що бере участь у оперативних втручаннях, перед тим як потрапити до операційної зали, проходить систему «шлюзів», де відбувається повна заміна медичного одягу на стерильний, що дає можливість утримувати максимальний рівень санітарного контролю.

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі



* Обов'язкові для заповнення поля

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Icon

Обрати дату та час візиту

Відправляючи запит ви погоджуєтесь на обробку персональних данних