Реабілітація | Spinex
+
spinex.vin@gmail.com Як дістатись
Онлайн консультація
Пн-Пт 8:00-20:00
Cб 8:00-16:00

Реабілітація

Центр сучасної хірургії Spinex довіряє тільки найкращим, саме тому відділенням реабілітації займаються провідні спеціалісти у даній галузі – Центр відновлення хребта Аксіс.

Ми практикуємо всі останні тенденції в сучасній реабілітації, застосовуємо сучасне обладнання для того аби, якомога швидше, Ви могли повернутись до звичайного життя. Наш профіль полягає у лікуванні пацієнтів з патологією опорно-рухового апарату (наслідки хребетно-спинномозкової травми, інсульту, після операцій на суглобах, хребті, тощо). Також, ми практикуємо максимально ранню активізацію та реабілітацію пацієнтів в день, або, вже на наступну добу після операції з нашими висококваліфікованими реабілітолагами.

Зал реабілітації клініки Spinex забезпечує

Унікальні методики реабілітації

Програма реабілітації складається лікарем індивідуально для кожного пацієнта, включає в себе передові методики реабілітації: відновлення на підвісний терапії, прикладна кінезіологія, перенавчання руху за методикою PNF, рефлексотерапія, фасціальні техніки FDM та ERGON, м’яка мануальна терапія, кінезіотейпування.

Обладнання

Центр оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням від світових лідерів, що дозволяє впроваджувати кращі європейські практики. А саме: система підвісної терапії RedCord; блочні тренажери Бубновського для кінезіотерапії; медичне фітнес обладнання велотренажер, бігова доріжка, орбітрек. Для фізіотерапії використовують електростимулятор COMPEX та потужний 1,0 тесла магніт.

Фахівці

Діяльність відділення реабілітації, забезпечується професійним персоналом, який займається забезпеченням стратегічно правильного підходу реабілітації пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату та післяопераційним пацієнтам.

Реабілітація після операцій

Максимально рання та швидка реабілітація пацієнтів після хірургічних втручаннь. Реабілітація проводиться перед операцією та в день після операції або на наступну добу (в залежності від виду та об’єму хірургічного втручання). Залежно від ступеня пошкодження, больового синдрому лікарі разом з фізичними терапевтами обирають метод і тривалість іммобілізації сегмента.

Медичний фітнес

Доступна кожному реабілітація, яка активує глибокі м’язи, відповідає за координацію тіла в просторі. Медичний фітнес дозволяє: відновити дієздатність м’язів і суглобів, виправити поставу, позбутися від наслідків травм і компенсацій, досягти гармонії розвитку тіла, поліпшити загальний самопочуття.

Індивідуальний підхід

Курс лікування та реабілітації визначається індивідуально, залежно від поставленого діагнозу та врахуванням фізичних можливостей пацієнта.
На кожному етапі лікування професійні лікарі контролюють динаміку процесу та, при необхідності, корегують програму реабілітації.

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов’язково передзвонимо Вам
протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі
Якщо ви бажаєте самостійно здійснити запис
до конкретного спеціаліста переходьте за посиланням