Анестезіологія та інтенсивна терапія | Spinex
+
spinex.vin@gmail.com Як дістатись
Онлайн консультація
Пн-Пт 8:00-20:00
Cб 8:00-16:00

Анестезіологія та інтенсивна терапія

Надання медичної допомоги хірургічного профілю потребує якісного та високопрофесійного анестезіологічного та реанімаційного забезпечення. У медичному центрі SPINEX працюють висококваліфіковані лікарі-анестезіологи.

Дане відділення оснащене сучасною анестезіологічною апаратурою (наркозною системою Drager, сучасним комплексним моніторинговим обладнанням від кращих світових виробників та останніх поколінь). Ми застосовуємо тільки новітні фармакологічні препарати та нетоксичні інгаляційні анестетики з високим ступенем контролю, управління та короткою тривалістю дії, які дозволяють максимально зменшити болісні відчуття та покращити післяопераційний перебіг.

Це дозволяє нам безпечно виконувати складі хірургічні втручання на головному мозку, спинному мозку, опорно-руховому апараті. Безпека пацієнта – основний принцип роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Блок інтенсивної терапії клініки Spinex

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії в медичній клініці SPINEX – це все необхідне сучасне обладнання та висока кваліфікація команди лікарів. Наші фахівці надають якісну медичну допомогу при всіх невідкладних станах, готують пацієнтів до оперативних втручань, і спостерігають їх після. 

Обладнання від світових виробників

Новітнє обладнання представлено наркозно-дихальною апаратурою компанії Dräger, яка представляє міжнародний стандарт анестезії і забезпечує високий рівень безпеки.
Оснащення нашої анестезіологічної служби дозволяє проводити операції будь-якого ступеня складності і тривалості.

Моніторинг життєво важливих функцій

Відділення інтенсивної терапії організовано за міжнародними стандартами і забезпечує повний контроль життєво важливих функцій пацієнта під час оперативного втручання та в ранньому післяопераційному періоді в умовах палат інтенсивної терапії.

BIS-моніторинг

BIS-моніторинг в умовах операційної дозволяє додатково контролювати глибину і адекватність анестезії, коригувати дози анестетика, забезпечувати більш м’який вихід зі стану медикаментозного сну, пульсоксиметрія, АТ і ЕКГ- моніторинг, імоніторинг дихання.

Цілодобова лабораторія

Робота фахівців відділення інтенсивної терапії підтримується цілодобовою роботою лабораторії, де протягом мінімальних термінів можна отримати результати аналізів будь-якого рівня складності.

Хірургія одного дня

З огляду на широке використання малоінвазивних методик при проведенні оперативних втручань, наявність широкого спектра анестетиків різної тривалості дії і повноцінного моніторингу, велика частина оперативних втручань може бути проведена в рамках хірургії одного дня.

Санітарний контроль

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії працює професійна команда лікарів. Наші фахівці володіють необхідними знаннями та досвідом, вони пройшли підготовку в провідних клініках України та закордоном, постійно вдосконалюючи власний рівень.

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Icon

Обрати дату та час візиту

Відправляючи запит ви погоджуєтесь на обробку персональних данних