Стовбурові клітини | Spinex

Регенеративна медицина / Ортобіологія

Стовбурові клітини

Людський організм являється саморегульованою системою та побудовано так, щоб при необхідності він міг самостійно відновитися. В деякий випадках, внаслідок специфічності місця травми, важкості травми або зниження відновних можливостей пов’язане з віком ваше тіло може не справитися з отриманим пошкодженням.

В методиках Spinex використовуються природні захисні та відновні властивості вашого власного тіла для відновлення або пом’якшення наслідків перенесений пошкодження, концентруючи їх на точному місці пошкодження. Такий підхід забезпечує природне ефективне лікування великого кластеру патологій.

Один з методів регенераторної медицини, який використовується в медичному центрі Spinex  є використання стовбурових клітин.

Стовбурові клітини кісткового мозку (BMAC)

Стовбурові клітини – це клітини-попередники, які можуть перетворюватися в клітини інших видів, а також можуть брати участь в організації відновних процесів. Як такі, вони працюють в якості основного компонента для відновлення вашого тіла. Існують різні типи стовбурових клітин, але для лікування пошкоджень ортопедо-травматологічних пацієнтів єдиними клітинами, які доказали свою ефективність, є мезенхімальні стромальні клітини (МСК). Мезенхімальні стромальні клітини отримуються шляхом забору та концентрації їх за допомогою спеціальної центрифуги, що дозволяє отримувати та вводити мезенхімальні стромальні клітини та фактори росту в зону пошкодження, стимулюючи процеси регенерації.

Стовбурові клітини з жирової клітини

Стовбурові клітини з жирової тканини, які містяться в стромально-васкулярній фракції (SVF), за своїми властивостями схожі з стовбуровими клітинами, які походять з кісткового мозку. Вони також можуть диференціюватися (перетворюватися) в клітини кісткової, хрящової, м’язової тканин та продукувати велику кількість факторів росту та цитокінів. Але у порівнянні з кістковим мозком, жирова тканина являється найбільш доступним та багатим джерелом клітин для клінічного використання, тим більше, що ніхто не буде проти забрати жирову тканину. В медичному центрі Spinex використовують запатентовану систему отримання та потенціювання (посилення) регенеративних технологій, які поєднують в собі ефективність застосування аутологічної плазми збагаченої тромбоцитами та регенеративний потенціал мезенхімальних стромальних клітин з жирової клітини.

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля