?РЕГЕНЕРАТИВНА МЕДИЦИНА – Spinex
+
spinex.vin@gmail.com Як дістатись
Онлайн консультація
Пн-Пт 8:00-20:00
Cб 8:00-16:00

Актуальні новини

?РЕГЕНЕРАТИВНА МЕДИЦИНА

?СТОВБУРОВІ КЛІТИНИ


Людський організм являється саморегульованою системою та побудованою так, щоб при необхідності він міг самостійно ♻️відновитися. В деякий випадках, внаслідок специфічності місця ?травми, важкості травми або зниження відновних можливостей пов’язане з віком, ваше тіло може не справитися з отриманим пошкодженням.

Одним із напрямків регенеративної медицини є використання стовбурових клітин.

Джерелом для отримання стовбурових клітин в організмі дорослої людини може виступати кістковий мозок або жирова тканина.

 • 1️⃣В першому випадку це – окрім клітин попередників також отримуємо остропрорегенаторні клітини, які в комплексі активують відновні процеси в ушкоджених тканинах тіла та виступають у якості основного джерела нових здорових клітин
 • 2️⃣В другому випадку ми отримуємо стромально-васкулярну фракцію яка представляє собою стовбурові клітини з оточуючою їх клітинною нішою, які посилюють регенераторні можливості та сприяють найкращому відновленю.

ℹ️Для більш детальної інформації за цими напрямками звертайтесь до лікаря ортопеда-травматолога в медичному центрі Spinex.

?Відновлення після травми – це складний біологічний процес, який проходить в декілька стадій, що послідовно змінюють одна одну. Більшість білків, що впливають на процеси загоєння, виділяються з дрібних клітин крові, які називаються тромбоцитами

☝️В нашій клініці ми використовуємо передові технології, а саме Arthrex Angel System. Вагомою перевагою даної системи є те, що в порівнянні зі звичайними системами, Arthrex Angel System дає концентрацію клітин в 18 разів більше, ніж при використанні звичайних центрифуг. Таке збільшення відбувається завдяки унікальній технології 3ST (технологія 3-х сенсорів).

❓Що таке збагачена тромбоцитами плазма (PRP)?

Збагачена тромбоцитами плазма – концентрація тромбоцитів та факторів росту, отриманих з невеликої кількості власної крові чи кісткового мозку. Висока концентрація факторів росту збільшу активність основних функцій клітин.

?Як відбувається процес отримання PRP?

Для отримання PRP лікар бере у пацієнта невелику кулькість крові або кісткового мозку. За допомогою спеціальних контейнерів кров або кістковий мозок поміщають в центрифугу, де відбувається виділеня тромбоцитів та інших факторів росту з цільної крові. Зазвичай весь процес приготування PRP займає меньше 30хв

?Наскільки ця процедура безпечна?

При PRP терапії використовується власний природній потенціал для лікування. Побічні дії при застосуванні методу PRP дуже рідкіснi.☝️На відміну від звичайної центрифуги (за допомогою якої проводиться операція) вам достатньо зробити лише одну процедуру, замість звичайних 5

PRP-терапія рекомендована, при наступних захворюваннях:

 • Деформуючий остеоартроз суглобів 1-3 стадії
 • Гостра травма суглобів та м язів
 • Наслідки перенесених травм, в тому числі спортивних
 • Реабілітаційний період після травм
 • Хибні суглоби
 • П’яткова шпора
 • Лікоть (тенісиста) – лікування епіконділіта
 • При надмірному фізичному навантаженні (спорт, важка фізична праця)
 • Аваскулярний асептичний некроз кісток, що утворюють суглоби
 • Тендопатії різного генезу

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

Запис на прийом

Ми обов’язково передзвонимо Вам
протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі
Якщо ви бажаєте самостійно здійснити запис
до конкретного спеціаліста переходьте за посиланням