Синдром карпального каналу | Spinex
+
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Icon

Обрати дату та час візиту

Відправляючи запит ви погоджуєтесь на обробку персональних данних

Хірургія нервів / Мікрохірургія кисті

Синдром карпального каналу

Синдром карпального каналу

Синдром карпального каналу – захворювання, що виникає внаслідок стиснення серединного нерву потовщеною карпальною зв’язкою в ділянці зап’ястя та долоні.

Дана патологія  має наступні прояви:

  • відчуття оніміння, болю та пекучості в великому, вказівному, середньому та половині безіменного пальцях;
  • слабкості в кисті, що прогресивно наростає;

Людям, котрі потерпають від цього недугу, важко виконувати прості речі: довго утримувати мобільний телефон, писати, прибирати, зачіплювати ґудзик, чистити картоплю та інше. Також, що немало важливо, значно порушується сон, хворі прокидаються вночі від болю та затерпання в кисті, виникає потреба в її струшуванні. Через деякий час всихають м’язів в ділянці підвищення великого пальця та значно обмежуються руки пальцями та кистю, виникає пограничний з інвалідністю стан!

Для діагностики цього захворювання перш за все необхідно звернутись до кваліфікованого лікаря, який в свою чергу  оцінює симптоми та для підтвердження діагнозу призначає наступні методи дослідження:

  • УЗД серединного нерву в карпальному каналі – проводиться з метою виявлення ступеню потовщення зв’язки та компресії нерву;
  • ЕНМГ (електронейроміографія) – дослідження, яке визначає провідність електричного імпульсу по нерву, таким чином відображає наскільки нерв вражений карпальною зв’язкою;

В медичному центрі Spinex проводиться сучасне малоінвазивне лікування подібної патології. Вже в день операції пацієнт може йти додому, а в першу ніч після хірургічного втручання хворі відчувають значне полегшення!

Запис на прийом

Ми обов'язково передзвонимо вам протягом 30 хвилин та уточнимо всі деталі* Обов'язкові для заповнення поля

ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
Icon

Обрати дату та час візиту

Відправляючи запит ви погоджуєтесь на обробку персональних данних